| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
HP Memory / HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC (1CA75AA) | €250.94 |
|
direkt.jacob.de |
HP Memory / HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC (1CA75AA) | €273.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Ühilduvad tooted | ZBook Studio, ZBook 15, ZBook 15U, ZBook 17, G3, G4 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Sügavus | 3,9 mm |
| Kõrgus | 31 mm |
| Kaal | 17,2 g |