Tootja: Goodram
Mudel: W-MEM2666R4D416G
EAN: 5908267953082
Goodram W-MEM2666R4D416G. Komponent: PC/server, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 19, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Goodram W-MEM2666R4D416G muistimoduuli 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz ECC | €125.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| On-Die ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 19 |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 1024M x 72 |
| Mälu tüüp | RDIMM |
| JEDEC standard | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 100 °C |