Tootja: Goodram
Mudel: W-HP16S04G
EAN: 5908267908679
Goodram W-HP16S04G. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Goodram W-HP16S04G memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €15.58 |
|
datatronic.fi |
Goodram 4GB PC3-12800 muistimoduuli 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €16.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 512M x 8 |