Tootja: Goodram
Mudel: IRP-W4000D4V64L18S/8G
EAN: 5908267960851
Goodram IRDM PRO. Komponent: PC/server, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 4000 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 18, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Goodram IRDM PRO mälumoodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 4000 MHz | €92.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 4000 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 18 |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Toote värv | Valge |
| Jahutuse tüüp | Jahutusradiaator |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |