Tootja: Goodram
Mudel: IRP-W3600D4V64L17/32GDC
EAN: 5908267960707
Goodram IRDM PRO. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 2 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 3600 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 17, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Goodram IRDM PRO muistimoduuli 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz | €135.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 17 |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mälu pinge | 1.35,1.4 V |
| Päritoluriik | Poola |
| Toote värv | Valge |
| Jahutuse tüüp | Jahutusradiaator |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |