Tootja: Fujitsu
Mudel: FUJ:CA46212-5610
EAN: 5711783379577
Fujitsu FUJ:CA46212-5610. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2133 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 15
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu FUJ:CA46212-5610 mälumoodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2133 MHz | €356.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 15 |
| Mälu pinge | 1.2 V |