Tootja: Fujitsu
Mudel: FUJ:CA46212-4779
EAN: 5704174005315
Fujitsu FUJ:CA46212-4779. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 11
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu FUJ:CA46212-4779 mälumoodul 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €133.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| CAS-latentsusaeg | 11 |
| Mälu pinge | 1.5 V |