Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F3843-L514
EAN: 4053026720939
Fujitsu 8GB PC4-2133R. Komponent: PC/server, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2133 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
FUJITSU MEM 8GB PC4-17000 2133MHz CL15 1.2V | €58.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Kõrgus | 31 mm |