Tootja: Cellularline
Mudel: SOFTGALA134GT
EAN: 8018080436161
Cellularline Soft. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A13 4G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,8 cm (6.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Kumm |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A13 4G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 76 g |