| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
64GB (1X64GB) 8RX4 L 64GB 8Rx4 DDR3 LR 1333MHz PC3-10600 ECC SDRAM | €67.31 |
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 64GB DDR3-1333 mälumoodul 1333 MHz ECC | €74.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1333 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 85 protsenti |