| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 4GB 1Rx4 L DDR3-1600 R ECC mälumoodul 1 x 4 GB 1600 MHz | €168.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| ECC | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 95 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | DIMM |