Tootja: DELL
Mudel: RYK18
EAN: 4058154228494
DELL RYK18. Komponent: PC/server, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 240-pin DIMM, ECC, Toote värv: Must, Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL RYK18 mälumoodul 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz ECC | €32.56 |
|
macle-shop.de |
DELL MEM 8GB 2RX4 PC3-12800R DDR3-1600 | €58.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge C6145 |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |