Tootja: DELL
Mudel: AC774051
EAN: 5397184878651
DELL AC774051. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR5, Mälu taktsagedus: 5600 MHz, Mälu kujutegur: 262-pin SO-DIMM, ECC
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Jah |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Ühilduvad tooted | Precision 7680 Precision 7780 |