| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
DELL AB883073 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR5 4800 MHz | €67.80 |
|
www.pure-gaming.fr |
DELL AB883073 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR5 4800 MHz | €74.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| Ühilduvad tooted | Alienware Aurora R13 XPS 8950 |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibisüsteem | 1Rx16 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |