| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
DELL AB640682 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR4 3466 MHz | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3466 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Ühilduvad tooted | - Precision 7560 - Precision 7760 |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |