| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL AA297491 muistimoduuli 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz ECC | €109.90 |
|
hiq24.de |
Dell 8GB - 1Rx8 DDR4 SODIMM 2666MHz ECC | AA297491 | €110.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Ühilduvad tooted | Dell Precision Mobile Workstation 3530, 7530, 7730 |