Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge T30 - Precision Workstation T3420 SFF - PowerEdge R230 - Precision Workstation T3620 MT - Precision Workstation 3630 Tower - PowerEdge T130 - PowerEdge R330 - PowerEdge T330 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Kõrgus | 31 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |