Tootja: DELL
Mudel: A9210967
EAN: 0740617261837
DELL A9210967. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2400 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL A9210967 muistimoduuli 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 MHz | €117.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| Toote värv | Roheline |
| Ühilduvad tooted | - Inspiron 15 5000 Series (5565) - Inspiron 15 5000 Series (5567) - Inspiron 15 7000 Series (7566) - Inspiron 17 5000 Series (5767) - Inspiron AIO 3264 - Latitude 3379 - OptiPlex 7040 Micro - XPS 7760 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |