Tootja: DELL
Mudel: A7945725
EAN: 5397063785254
DELL A7945725. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2133 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, ECC, Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL A7945725 mälumoodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2133 MHz ECC | €105.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Toote värv | Roheline |
| Ühilduvad tooted | PowerEdge M630 PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD PowerEdge T430 PowerEdge T630 Precision R7910 Precision T5810 Precision T7810 XL Precision T7910 Precision T7910 XL |