Tootja: DELL
Mudel: A6951103
EAN: 0740617219449
DELL A6951103. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3L, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM, Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL A6951103 muistimoduuli 4 GB 1 x 4 GB DDR3L 1600 MHz | €21.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
DELL 4GB DDR3L 1600MHZ SODIMM | €23.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3L |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| Toote värv | Roheline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |