Tootja: DELL
Mudel: A6994446
EAN: 0740617199352
DELL 8GB DDR3 DIMM. Komponent: PC/server, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 240-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 5
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL 8GB DDR3 DIMM mälumoodul 1 x 8 GB 1600 MHz | €89.10 |
|
www.pure-gaming.fr |
DELL 8GB DDR3 DIMM module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go 1600 MHz | €106.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| CAS-latentsusaeg | 5 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | Alienware X51 Alienware X51 R2 Inspiron 3847 OptiPlex 3020 OptiPlex 3030 OptiPlex 7010 OptiPlex 9010 OptiPlex 9020 DT OptiPlex XE2 MT OptiPlex XE2 SFF Vostro 470 XPS 8500 XPS 8700 |