| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Acer 4GB DDR3 1333MHz mälumoodul 1 x 4 GB ECC | €131.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1333 MHz |
| Komponent | PC/server |
| ECC | |
| Mälu tüüp | PC-10600 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | DIMM |