Tootja: 2-Power
Mudel: MEM4303A
EAN: 5055190148822
2-Power MEM4303A. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR2, Mälu taktsagedus: 800 MHz, Mälu kujutegur: 200-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 6, Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
4GB DDR2 800MHz SoDIMM | €47.37 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR2 |
| Mälu taktsagedus | 800 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 200-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 6 |
| Mälu pingerida | 1 |
| Toote värv | Roheline |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30 mm |
| Sügavus | 68 mm |
| Kõrgus | 4 mm |
| Kaal | 22 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |