Tootja: 2-Power
Mudel: 2PCM-CT51264BD160BJ
EAN: 5055190149089
2-Power 2PCM-CT51264BD160BJ. Komponent: PC/server, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, CAS-latentsusaeg: 11
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | PC/server |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 11 |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 152 mm |
| Sügavus | 6 mm |
| Kõrgus | 52 mm |
| Kaal | 22 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |