Tootja: V7
Mudel: VPMD64GU3
EAN: 0662919108194
V7 VPMD64GU3. Maht: 64 GB, Välkmälukaardi tüüp: MicroSDXC, Välkmälu klass: Klass 10, Sisemälu tüüp: UHS-III, Lugemise kiirus: 95 MB/s, Kirjutamise kiirus: 30 MB/s, UHS Speed Class: Class 3 (U3), Video Speed Class: V30. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Mälu | |
| Maht | 64 GB |
| Välkmälukaardi tüüp | MicroSDXC |
| Välkmälu klass | Klass 10 |
| Lugemise kiirus | 95 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 30 MB/s |
| Sisemälu tüüp | UHS-III |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 15 mm |
| Sügavus | 1 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Harmonized System (HS) kood | 85235190 |
| Pakendi andmed | |
| Mäluadapter kaasa arvatud | SD |
| Pakendi laius | 128,8 mm |
| Pakendi sügavus | 6,35 mm |
| Pakendi kõrgus | 90,9 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |