Tootja: Silicon Power
Mudel: SP016GBSDHCU3V10
EAN: 4712702634365
Silicon Power SDHC 16GB. Maht: 16 GB, Välkmälukaardi tüüp: SDHC, Lugemise kiirus: 90 MB/s, Kirjutamise kiirus: 45 MB/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Silicon Power SDHC Card Superior UHS-1 U3 16GB | €12.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Mälu | |
| Maht | 16 GB |
| Välkmälukaardi tüüp | SDHC |
| Lugemise kiirus | 90 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 45 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24 mm |
| Sügavus | 2,1 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85235190 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |