Tootja: Samsung
Mudel: MB-SD256H/EU
EAN: 8806090482113
Samsung PRO Plus. Maht: 256 GB, Välkmälukaardi tüüp: SDXC, Välkmälu klass: Klass 10, Sisemälu tüüp: UHS-I, Lugemise kiirus: 100 MB/s, Kirjutamise kiirus: 90 MB/s, UHS Speed Class: Class 3 (U3). Kaitseomadused: Külmakindel, Kuumakindel, Magnetikindel, Purunemiskindel, Veekindel, Röntgenkiirekindel
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Mälu | |
| Maht | 256 GB |
| Välkmälukaardi tüüp | SDXC |
| Välkmälu klass | Klass 10 |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 90 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Sisemälu tüüp | UHS-I |
| Funktsioonid | |
| Kaitseomadused | Külmakindel, Kuumakindel, Magnetikindel, Purunemiskindel, Veekindel, Röntgenkiirekindel |
| Sertifikaat | FCC, CE, VCCI, RCM |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 32 mm |
| Sügavus | 2,1 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Kaal | 1,75 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85235190 |
| Võimsus | |
| Mälu pinge | 2.7,2.8,3.3,3.6 V |