| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL | €7.96 |
|
www.topbiz.fr |
Integral INMSD2GV2 mémoire flash 2 Go MicroSD | €15.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Mälu | |
| Maht | 2 GB |
| Välkmälukaardi tüüp | MicroSD |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Kirjutuskaitse lüliti | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 15 mm |
| Sügavus | 1 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Kaal | 0,5 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 2.7 - 3.6 V |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Muud funktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi pikkus | 8 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 93 mm |
| Pakendi sügavus | 8 mm |
| Pakendi kõrgus | 138 mm |
| Pakendi kaal | 19 g |