Tootja: Integral
Mudel: INSDX64G-100V10
EAN: 5055288441262
Integral 64GB HIGH SPEED SDHC/XC V10 100MB CLASS 10 UHS-I U1. Maht: 64 GB, Välkmälukaardi tüüp: SD, Sisemälu tüüp: UHS-I, Lugemise kiirus: 100 MB/s, UHS Speed Class: Class 1 (U1), Video Speed Class: V10. Toote värv: Must, Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
INTEGRAL 64GB SD Card High Speed Memory SDXC Up To 100MB/S V10 UHS U1 | €8.39 |
|
www.pointer-it.si |
Spominska kartica SDXC 64GB Integral (INSDX64G-100V10) | €8.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Mälu | |
| Maht | 64 GB |
| Välkmälukaardi tüüp | SD |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| Sisemälu tüüp | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Kirjutuskaitse lüliti | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24 mm |
| Sügavus | 2,1 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 2 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Mälu pinge | 2.7,3.6 V |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 93 mm |
| Pakendi sügavus | 8 mm |
| Pakendi kõrgus | 138 mm |
| Pakendi kaal | 13 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |