Tootja: Chicco
Mudel: 105643894
EAN: 8058664058853
Chicco 105643894. Tüüp: Vaba vooluga imikulutt, Luti kuju: Ortodontiline, Luti materjal: Silikoon. Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 48 mm, Pakendi kõrgus: 140 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Vaba vooluga imikulutt |
| Luti kuju | Ortodontiline |
| Luti materjal | Silikoon |
| Toote värv | Roosa, Lilla |
| Soovitatav vanus (min) | 6 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 kuu(d) |
| Lutirõngas | |
| Ergonoomiline disain | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 48 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |