Tootja: Bosch
Mudel: OD850-F1E
EAN: 0800549952262
Bosch OD850-F1E. Anduri tüüp: Passivne infrapunaandur (PIR)/mikrolaineandur, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Talitlussagedus: 10520 - 10550 MHz. Kinnituse tüüp: Lagi/sein, Paigutus: Hooneväline, Toote värv: Valge. Laius: 82,5 mm, Sügavus: 63,5 mm, Kõrgus: 165 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Turvalisus | |
| Anduri tüüp | Passivne infrapunaandur (PIR)/mikrolaineandur |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Talitlussagedus | 10520 - 10550 MHz |
| Funktsioonid | |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein |
| Paigutus | Hooneväline |
| Toote värv | Valge |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP54 |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82,5 mm |
| Sügavus | 63,5 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Kaal | 40 g |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -35 - 60 °C |