Tootja: LevelOne
Mudel: ESP-2400
EAN: 4015867207666
LevelOne ESP-2400. Nominaalne sisendpinge: 58 V, Ühenduspinge: 77 V. Toote värv: Must, Materjal: Metall, Päritoluriik: Taiwan. Kaal: 1,2 kg, Laius: 482 mm, Sügavus: 59 mm. Pakendi laius: 540 mm, Pakendi sügavus: 130 mm, Pakendi kõrgus: 95 mm. Põhikasti (välimise) laius: 550 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 290 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 520 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,2 kg |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 59 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 58 V |
| Ühenduspinge | 77 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 125 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 48 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85364900 |
| Põhikasti (välimise) laius | 550 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 290 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 520 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 16,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 540 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |