| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Hama Power Socket 3 1.5 m 4047443184122 UPS aksesuāri | €12.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Sisse/välja lüliti | |
| Seinale kinnitatav | |
| Võimsus | |
| AC-väljundite arv | 3 vahelduvvoolu kontakt |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Nimivool | 16 A |
| Tipuvõimsus | 3500 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Kaabli tüüp | H05VV-F3G1.5 |
| Indikaatorid | |
| LED-indikaatorid | |