Tootja: Eaton
Mudel: PS6TF
EAN: 3553340667305
Eaton PS6TF. AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: Tüüp E, Nominaalne sisendpinge: 220 - 250 V. Toote värv: Must, Valge, Reaktsiooniaeg: 0,000001 ms. Kaabli pikkus: 1 m, Kaal: 412 g, Laius: 52 mm. Sertifikaat: CE
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Eaton Protection Strip 6 Tel IT | €22.95 |
|
www.pure-gaming.fr |
Eaton PS6TF protection surtension Noir, Blanc 6 sortie(s) CA 220 - 250 V 1 m | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Reaktsiooniaeg | 0,000001 ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 412 g |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Laius | 52 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Võimsus | |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp E |
| Nominaalne sisendpinge | 220 - 250 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Tipuvõimsus | 2500 W |
| Nimivool | 10 A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85364900 |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-11 portide arv | 1 |
| Indikaatorid | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE |