| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
APC PRM24 1HE mit 24 Einschüben | für 19Zoll Racks | €60.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,23 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 479,3 x 88,9 x 43,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85364900 |