Tootja: APC
Mudel: PM5V-GR
EAN: 0731304313700
APC PM5V-GR. Liigpinge hinnang: 918 J, AC-väljundite arv: 5 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: Tüüp F. Toote värv: Valge, EMI/RFI mürafilter: 40 dB, Ülepingekaitse omadused: Koaksiaal-. Kaabli pikkus: 1,83 m, Kaal: 630 g, Laius: 370 mm. Pakendi laius: 405 mm, Pakendi sügavus: 130 mm, Pakendi kõrgus: 58 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Удлинители APC Essential 1.8m (PM5V-GR) - OReol.eu | €48.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| EMI/RFI mürafilter | |
| EMI/RFI mürafilter | 40 dB |
| Ülepingekaitse omadused | Koaksiaal- |
| Võimsus | |
| Liigpinge hinnang | 918 J |
| AC-väljundite arv | 5 vahelduvvoolu kontakt |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp F |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Löökvool, üldrežiim | 24000 A |
| Tipuvõimsus | 2300 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 630 g |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 73 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 15000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Indikaatorid | |
| LED-indikaatorid | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 58 mm |