Tootja: APC
Mudel: P7V
EAN: 0731304200710
APC Essential A/V Surge Protector. Liigpinge hinnang: 480 J, AC-väljundite arv: 7 vahelduvvoolu kontakt, Nominaalne sisendpinge: 120 V. Toote värv: Hõbe. Kaabli pikkus: 1,83 m, Kaal: 500 g. Sertifikaat: CSA,UL 1363,UL 1449. Pakendi laius: 133 mm, Pakendi kõrgus: 353 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SURGEARREST P7V | €32.37 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 500 g |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Võimsus | |
| Liigpinge hinnang | 480 J |
| AC-väljundite arv | 7 vahelduvvoolu kontakt |
| Nominaalne sisendpinge | 120 V |
| Löökvool, üldrežiim | 10000 A |
| Löökvool, tavarežiim | 10000 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 76 x 36 x 318 mm |
| Pakendi pikkus | 3,9 cm |
| Sisendühendused | NEMA 5-15P |
| Pakendi kaal | 0,77 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CSA,UL 1363,UL 1449 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 133 mm |
| Pakendi kõrgus | 353 mm |