Tootja: StarTech.com
Mudel: USBPS2PLATE
EAN: 0065030830485
StarTech.com USB - PS/2 Converter Adapter. Hostiliides: USB, Väljundliides: USB 1.1. Toote värv: Pruun, Sertifikaat: CE, FC. Sügavus: 435 mm. Pakendi laius: 42 mm, Pakendi sügavus: 176 mm, Pakendi kõrgus: 145 mm. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Ühilduvad operatsioonisüsteemid: Windows, I/O-pordid: 2x 6-pin min-DIN 1x USB 4-pin A
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB |
| Väljundliides | USB 1.1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Pruun |
| Sertifikaat | CE, FC |
| Muud funktsioonid | |
| Portide hulk | 2 |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows |
| I/O-pordid | 2x 6-pin min-DIN 1x USB 4-pin A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 435 mm |
| Funktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 42 mm |
| Pakendi sügavus | 176 mm |
| Pakendi kõrgus | 145 mm |
| Pakendi kaal | 80 g |