Tootja: StarTech.com
Mudel: MPEXUSB3S22B
EAN: 0065030851114
StarTech.com MPEXUSB3S22B. Hostiliides: PCIe, Väljundliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Pistmik(ud): 1 x IDC, 1 x SP4, 1 x Mini PCI Express x1, 2 x USB 3.0 A. Toote värv: Must, Sertifikaat: FCC, CE. Kiibikomplekt: Renesas - uPD720202, Andmeedastuskiirus (max): 5 Gbit/s. Toetatud serverioperatsioonisüsteemid: Windows Server 2003, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2008 R2. Laius: 30 mm, Sügavus: 51 mm, Kaal: 61 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM CARTE CONTRôLEUR MINI PCI EXPRESS 2 PORTS USB 3.0 AVEC SUPPORT UASP ET KIT DE SUPPORTS | €58.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | Ei |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | FCC, CE |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | PCIe |
| Väljundliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Pistmik(ud) | 1 x IDC, 1 x SP4, 1 x Mini PCI Express x1, 2 x USB 3.0 A |
| Funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | Renesas - uPD720202 |
| Andmeedastuskiirus (max) | 5 Gbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Kaal | 61 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2003, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2008 R2 |
| Muud funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,6 m |
| Vastavus harustandarditele | Intel xHCI |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 144 mm |
| Pakendi sügavus | 176 mm |
| Pakendi kõrgus | 32 mm |
| Pakendi kaal | 207 g |