Tootja: Lenovo
Mudel: 00AE916
EAN: 0883436554282
Lenovo N2226. Hostiliides: PCIe, Väljundliides: SAS, SATA, Laiendkaardi kujutegur: Täiskõrgus. Toote värv: Must, Roheline, Hõbe, Otstarve: Server, Sertifikaat: UL, cUL, IEC60950, EMC, FCC, CE, VCCI, BSMI, C-tick, KC. Andmeedastuskiirus (max): 12 Gbit/s, Dell E-Value Code: A5M1. Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid: RedHat EL Linux 6.0, RedHat EL Linux 7.0, Toetatud serverioperatsioonisüsteemid: SUSE Linux Enterprise Server 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Muud toetatud operatsioonisüsteemid: VMware vSphere ESXi. Laius: 18 mm, Sügavus: 170 mm, Kõrgus: 111 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo N2226 liidesekaart/adapter SAS, SATA | €482.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | |
| Toote värv | Must, Roheline, Hõbe |
| Otstarve | Server |
| Lihtne paigaldada | |
| Sertifikaat | UL, cUL, IEC60950, EMC, FCC, CE, VCCI, BSMI, C-tick, KC |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | PCIe |
| Väljundliides | SAS, SATA |
| Laiendkaardi kujutegur | Täiskõrgus |
| Laiendkaardi standard | PCIe 3.0 |
| Jadaportide kogus | 16 |
| Jadaliidese tüüp | SATA |
| Välised mini-SAS pordid | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus (max) | 12 Gbit/s |
| Dell E-Value Code | A5M1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 93 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 8 - 93 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | SAS |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi laius | 143 mm |
| Pakendi sügavus | 238 mm |
| Pakendi kõrgus | 51 mm |
| Pakendi kaal | 327 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 111 mm |
| Kaal | 222 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | RedHat EL Linux 6.0, RedHat EL Linux 7.0 |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | SUSE Linux Enterprise Server 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | VMware vSphere ESXi |
| Võimsus | |
| Toitehaldus | Jah |