Tootja: Lenovo
Mudel: 0C33239
EAN: 0887619503654
Lenovo Brainboxes PX-157. Hostiliides: PCIe, Väljundliides: Paralleelne. Toetatud serverioperatsioonisüsteemid: Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2008, Windows.... Laius: 18 mm, Sügavus: 80 mm, Kõrgus: 80 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Brainboxes PX-157 liidesekaart/adapter Sisemine Paralleelne | €152.74 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo Brainboxes PX-157 liidesekaart/adapter Sisemine Paralleelne | €158.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | PCIe |
| Väljundliides | Paralleelne |
| Paralleelportide kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 47 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64 |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |