Tootja: i-tec
Mudel: PCE2S
EAN: 8595611702808
i-tec PCE2S. Hostiliides: PCI, Väljundliides: RS-232, Laiendkaardi kujutegur: Madal profiil. Kiibikomplekt: Moschip MCS9901, Elavjärjekorra põhimõte (FIFO): 256 B. Laius: 180 mm, Sügavus: 65 mm, Kõrgus: 19 mm. Pakendi laius: 185 mm, Pakendi sügavus: 133 mm, Pakendi kõrgus: 34 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
IOCREST 2x RS-232 PCI Express LowProfile 16C550, WCH382 | €57.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | |
| Käigultvahetus | |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | PCI |
| Väljundliides | RS-232 |
| Laiendkaardi kujutegur | Madal profiil |
| Laiendkaardi standard | PCIe 1.0 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | Moschip MCS9901 |
| Elavjärjekorra põhimõte (FIFO) | 256 B |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 133 mm |
| Pakendi kõrgus | 34 mm |
| Pakendi kaal | 158 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Kaal | 51 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |