Tootja: Belkin
Mudel: B2B165BT
EAN: 0745883748730
Belkin B2B165BT. Hostiliides: Lightning, Väljundliides: RJ-45. Toote värv: Valge, Sertifikaat: MFi. Andmeedastuskiirus (max): 0,48 Gbit/s. Võimsustarve (tüüpiline): 12 W. Laius: 53,8 mm, Sügavus: 144 mm, Kõrgus: 21,5 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Sisemine | |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | MFi |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | Lightning |
| Väljundliides | RJ-45 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus (max) | 0,48 Gbit/s |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 53,8 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Kõrgus | 21,5 mm |
| Kaal | 64 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 12 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | iPad Pro (12.9") 2nd Gen iPad Pro (10.5") iPad Pro (9.7”) iPad Pro (2018) iPad Air 2 iPad Air iPad (2018) |