Tootja: APC
Mudel: AP9631
EAN: 0731304267423
APC AP9631. Hostiliides: SmartSlot. Toote värv: Must, Sertifikaat: AS/NZS 3548 (C-Tick) A, EN 55022 A, EN 55024, FCC Part 15 A, GOST, ICES-003, VCCI A, REACH. Laius: 121 mm, Sügavus: 114 mm, Kõrgus: 38 mm. Pakendi laius: 235 mm, Pakendi sügavus: 159 mm, Pakendi kõrgus: 51 mm. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | SmartSlot |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | AS/NZS 3548 (C-Tick) A, EN 55022 A, EN 55024, FCC Part 15 A, GOST, ICES-003, VCCI A, REACH |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 121 mm |
| Sügavus | 114 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kaal | 90 g |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Pakendi laius | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 159 mm |
| Pakendi kõrgus | 51 mm |
| Pakendi kaal | 340 g |
| Muud funktsioonid | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |