Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8719514308633
EAN: 8719514308633
Philips Kohtvalgusti. Pirni võimsus: 4,9 W, Tarviku/korgi tüüp: GU10, Valgusvoog: 550 lm, Pirni eluiga: 15000 h, Valguse värv: Valge, Värvitemperatuur: 3000 K, Kiirgusnurk: 120°, Värvieraldusindeks (CRI): 80, Võimsustegur: 0,5
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
LED CLASSIC 550LM GU10 WH 120D ND 1PF/12 | €4.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Pirni võimsus | 4,9 W |
| Pirni kuju | Reflektor |
| Tarviku/korgi tüüp | GU10 |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Pirni eluiga | 15000 h |
| Valguse värv | Valge |
| Värvitemperatuur (maks) | 3000 K |
| Värvitemperatuur | 3000 K |
| Värvitemperatuur (min) | 3000 K |
| Tuhmistatav | |
| Kiirgusnurk | 120 ° |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Võimsustegur | 0,5 |
| Lülitumise tsüklite arv | 50000 |
| Luumeni säilivustegur | 70 protsenti |
| Valgusviljakus | 112 lm/W |
| Soojenemisaeg täielikust valgusvoost 60% saavutamiseks | lumină instantanee s |
| Saavutab kohe täisvalguse | |
| Valguse jaotumine | Suunata |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Pirni vool | 40 mA |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Pikkus | 54 mm |
| Laius | 5 mm |
| Kõrgus | 5,4 mm |
| Sügavus | 54 mm |
| Kaal | 50 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sügavus | 53 mm |
| Pakendi kõrgus | 127 mm |
| Pakendi laius | 63 mm |
| Pakendi kogukaal | 70 g |
| Tehnilised andmed | |
| Hinnanguline eluaeg | 15000 h |
| Käivitumise aeg | 0,5 s |
| 12NC logistikakood(id) | 929002981250 |
| EOC kood | 871951430863300 |
| Pirni eluiga (2,7 h/päevas) | 15 aasta(t) |
| Nimivõimsus | 4,9 W |
| Pirni tüüp | LED |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8719514308633 |
| Kinnitatud valgusjõud | 550 lm |
| Valguse vahevarjundi püsivus (SDCM) | 6 |
| Tootenimi | LEDClassic 550lm GU10 WH 120D ND1PF SRT4 |
| Silmade mugavus | |
| Pakendi netokaal | 50 g |
| Muud funktsioonid | |
| Energiatõhususe klass (vana) | E |