| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "Greenlight Pointer" Brezžični laserski predvajalnik, 4v1, barva laserja zelena | €43.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tehnilised andmed | |
| Lainepikkus | 550 nm |
| Maksimaalne ulatus | 20 m |
| Liides | RF |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Valguse värv | Roheline |
| Sagedusvahemik | 2,4 GHz |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Juhend | Jah |
| Värv | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 65 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |