Tootja: Bosch
Mudel: 0 603 663 000
EAN: 0790295916352
Bosch PLL 360. Maksimaalne ulatus: 20 m, Nivelleerimise täpsus (±): 0,4 mm/m, Isenivelleerumise piirkond (±): 4°. Tüüp: Joonlaser, Toote värv: Must, Roheline, Statiivi keere: 1/4". Tööaeg: 12 h, Aku tüüp: AA, Aku pinge: 1,5 V. Laius: 125 mm, Sügavus: 85 mm, Kõrgus: 70 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Joonlaser |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Statiivi monteerimise võimalus | |
| Statiivi keere | 1/4 " |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne ulatus | 20 m |
| Nivelleerimise täpsus (±) | 0,4 mm/m |
| Isenivelleerumise piirkond (±) | 4 ° |
| Tala suund | Horisontaalne |
| Laseri klass | 2 |
| Laserdiood | 635 nm (< 1 mW) |
| Aku | |
| Tööaeg | 12 h |
| Aku tüüp | AA |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 125 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Kaal | 380 g |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |