Tootja: Lexmark
Mudel: 21K0184
EAN: 0734646616249
Lexmark CS820dte. Printimistehnoloogia: Laser, Värv. Prindikassettide arv: 4, Maksimaalne käidutsükkel: 200000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 57 lk/min, Kahepoolne printimine. Võrguvalmidus. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lexmark CS820dte Värv 1200 x 1200 DPI A4 | €2244.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 200000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 2500 - 25000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5c, PCL 6, PPDS, PostScript 3 |
| Printimine | |
| Värv | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Resolutsiooni värv | 2400 x 600 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 57 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 57 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 7 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 7 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 3072 MB |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1330 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 56 dB |
| Helirõhutase (kahepoolsel trükkimisel) | 57 dB |
| Helirõhutase (vaikne režiim) | 52 dB |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 3 |
| Sisendvõimsus kokku | 1200 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 500 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 6 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 4500 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 500 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Kaardipakk, Ümbrikud, Sildid, Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C4, C5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Foolio, Letter, Oficio, Olekuteave, Universaalne |
| JIS B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| Paper tray media weight (imperial) | 27,2 - 79,8 kg |
| Mitmefunktsionaalse salve kaal | 27,2 - 79,8 kg |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Võrguvalmidus | |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, LEAP, MD5, PEAP, SSL/TLS |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | TCP/IP, TCP, UDP |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv6) | TCP/IP, TCP, UDP |
| Haldusprotokollid | HTTP, HTTPs (SSL / TLS), SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3, WINS, IGMP, BOOTP, RARP, APIPA (AutoIP), DHCP, ICMP, DNS, Bonjour, DDNS, mDNS, ARP, NTP, telnet, Finger |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 80 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2896 m |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 800 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 3,3 kWh/nädalas |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 10,9 cm |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sertifikaat | ENERGY STAR, ICES-003 Class A, BSMI Class A, VCCI Class A, FCC Class A, NOM-032, UL, cUL, NOM, US FDA/CDRH, IEC 60825-1, CB Report, ISO-532B, CE (EU) DoC, EFTA (CE), KC logo, CCC, C-tick DoC, EuP, CECP, CEL, EC 1275/2008, ECMA-370, TED, SII, TER, SABS, UL-AR, GS Mark, Green Dot, ISO-9296, COC, CCD-035 EcoLogo, Green Mark, EPEAT, Blue Angel (Blauer Engel) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 558,8 mm |
| Sügavus | 522,4 mm |
| Kõrgus | 655 mm |
| Kaal | 71,7 kg |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Valitav ühenduvus | Juhtmevaba LAN |
| Muud funktsioonid | |
| Ooterežiimi LED-indikaator | |
| Toite LED-indikaator | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Blue Angel, ENERGY STAR |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 760 mm |
| Pakendi kaal | 88,2 kg |