Tootja: KYOCERA
Mudel: 1102TS3NL0
EAN: 0632983051061
KYOCERA ECOSYS P3150dn on kõrge jõudlusega laserprinter, mis on soovitatav ettevõtetele, kelle igakuine printimiskogus jääb vahemikku 10 000 kuni 20 000 lehte. Printeril on võimas 1200 MHz protsessor ja 512 MB sisemälu (laiendatav kuni 2560 MB), mis võimaldab töödelda raskemaid töökoormusi sujuvalt ja tõhusalt.
KYOCERA ECOSYS P3150dn-l on maksimaalne resolutsioon 1200 x 1200 DPI, mis tagab teksti ja graafika teravuse ja selguse. Printer suudab printida kuni 50 lehte minutis ning toetab automaatset kahepoolset printimist, mis muudab selle ideaalseks kiirelt liikuvas kontorikeskkonnas.
Printeril on paberikäsitlusvõime kuni 2600 lehte ning see toetab erinevaid paberisuurusi, sealhulgas A4, A5, A6, B5, õiguslikke ja kirja suuruseid. Sellel on ka mitmeotstarbeline salve, mis mahutab kuni 100 lehte ja toetab kohandatud meediumisuurusi.
KYOCERA ECOSYS P3150dn on loodud ettevõtlusvajadusi silmas pidades ning on varustatud erinevate funktsioonidega ülesannete lihtsustamiseks. Sellel on 5-realine LCD-ekraan, mis võimaldab kasutajal printerifunktsioone lihtsalt navigeerida ja juhtida. See toetab ka mobiilse printimise tehnoloogiaid, nagu Apple AirPrint, Google Cloud Print ja Kyocera Mobile Print.
KYOCERA ECOSYS P3150dn on võrguvalmis printer, millel on Ethernet LAN-ühenduvus ning see toetab erinevaid operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows, Mac ja Linux. Printer on sertifitseeritud GS, TÜV ja CE poolt ning vastab ENERGY STAR nõuetele, mis muudab selle jätkusuutlikuks valikuks keskkonnateadlikule ettevõttele.
KYOCERA ECOSYS P3150dn mõõdud on 343 mm kõrgus, 390 mm laius ja 416 mm sügavus. See kaalub 16,1 kg ja sellel on stiilne must-valge disain, mis sobib sujuvalt igasse kontorikeskkonda. Kokkuvõttes on KYOCERA ECOSYS P3150dn usaldusväärne ja tõhus laserprinter, mis pakub kvaliteetseid printe ja lihtsustab ülesandeid kiiresti liikuvas kontorikeskkonnas.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
KYOCERA ECOSYS P3150dn 1200 x 1200 DPI A4 | €895.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 25000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 10000 - 20000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Lehe kirjelduse keeled | OpenXPS, PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PDF, PostScript 3, TIFF, XPS |
| Varukassetid | TK-3160 (12.500 pagina's) TK-3170 (15.500 pagina's) |
| Printimine | |
| Värv | Ei |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 50 lk/min |
| Kahepoolse printimise kiirus (must, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 35,5 lk/min |
| Soojenemisaeg | 20 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 5,4 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 512 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 2560 MB |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori perekond | ARM Cortex |
| Protsessori mudel | A9 |
| Protsessori sagedus | 1200 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 54,5 dB |
| Helirõhutase (vaikne režiim) | 50,3 dB |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 500 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 500 lehte |
| Paberisalve 1 mahutavus | 500 lehte |
| Paberi sisestamine | Kassett, Paberisahtel |
| Mitmeotstarbeline salv | Jah |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 5 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 2600 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 500 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 216 x 356 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Tavaline paber |
| Mitmeotstarbelise salve meediumitüübid | Legal-formaat (216 x 356 mm), Kiri |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Legal, Letter |
| Kohandatud meediumi laius | 70 - 216 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 140 - 356 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 120 g/m² |
| Mitmeotstarbelise salve meedia kaal | 60 - 220 g/m² |
| Dupleksmeedia kaal | 60 - 120 g/m² |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Võrguvalmidus | Jah |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ei |
| NFC-tehnoloogia | Ei |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | RJ-45, USB 2.0 |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| Valitav ühenduvus | Ethernet, Paralleelne, Juhtmevaba LAN |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 6000 lehekülge |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Värviline tabloo | Ei |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Ridade arv ekraanil | 5 joont |
| Sertifikaat | GS, TUV, CE |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 636 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 11 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 2,39 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 390 mm |
| Sügavus | 416 mm |
| Kõrgus | 343 mm |
| Kaal | 16,1 kg |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Blue Angel, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 549 mm |
| Pakendi sügavus | 517 mm |
| Pakendi kõrgus | 455 mm |
| Pakendi kaal | 21 kg |