Tootja: HP
Mudel: CE459A#ABY-RFB
EAN: 5053866368468
HP LaserJet P2055dn. Printimistehnoloogia: Laser. Prindikassettide arv: 1, Maksimaalne käidutsükkel: 50000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 33 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: LCD. Võrguvalmidus
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP LaserJet P2055dn 1200 x 1200 DPI A4 | €320.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 50000 lehekülge kuu kohta |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimine | |
| Värv | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 33 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 8 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 384 MB |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori mudel | Feroceon ARM |
| Protsessori sagedus | 600 MHz |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 250 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 800 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 150 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 216 x 297 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Ümbrikud, Sildid, Tavaline paber, Taaskasutatud paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus, Legal, Letter |
| Dupleksmeedia kaal | 60 - 105 g/m² |
| Meediumi suurus (salv 1) | A4, A5, A6, B5, envelopes (C5, DL); 76 x 127 to 216 x 356 mm |
| Meediumi kaal (salv 1) | 60 to 163 g/m² (straight through paper path for special media) |
| Toetatud meediumitüübid | Paper (bond, light, heavy, plain, recycled, rough), envelopes, labels, cardstock, transparencies, heavy media |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Võrguvalmidus | |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | TCP/IP, Bonjour compatible |
| Muud funktsioonid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Elektromagnetiline ühilduvus | CISPR 22: 2005/EN 55022: 2006 Class B, EN 61000-3-2: 2000+A2, EN 61000-3-3: 1995+A1, EN 55024: 1998+A1+A2, FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B (USA), ICES-003, Issue 4, (Canada), GB9254-1998, EMC Directive 2004/108/EC with CE Marking (Europe), other EMC approvals as required by individual countries |
| Standardsed sisestussalved | 2 |
| Võrgu omadused | Gigabit Ethernet |
| Toote mõõdud avatud kujul (p x l x s) | 36,6 cm |
| Ohutus | IEC 60950-1 (International), EN 60950-1+A11 (EU), IEC 60825-1+A1+A2, UL/cUL Listed (US/Canada), GS License (Europe), EN 60825-1+A1+A2 (Class 1 Laser/LED Device) GB4943-2001, Low Voltage Directive 2006/95/EC with CE Marking (Europe); other safety approvals as required by individual countries |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 2000; Windows XP Home; Windows XP Professional; Windows Server 2003; Windows Vista(R); Mac OS X v 10.4; Mac OS X v 10.5; UNIX; Linux |
| Suurus | 36,6 cm |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 481 x 330 x 465 mm |
| Printimisveeris, alumine (A4) | 4 mm |
| Printimisveeris, vasak (A4) | 4 mm |
| Printimisveeris, parempoolne (A4) | 4 mm |
| Printimisveeris, ülemine (A4) | 4 mm |
| Esimene lehekülg (must-valge, A4, valmisolek) | 8 s |
| Standardne väljundvõimsus kile puhul | 75 lehte |
| Printimiskiirus (must-valge, parim kvaliteet, Letter-formaat) | 35 lk/min |
| Esimene lehekülg (must-valge, Letter-formaat, ooterežiim) | 8 s |
| Esimene lehekülg (must-valge, Letter-formaat, valmisolek) | 8 s |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 63,5 - 77 °F |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 570 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,4 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 365 mm |
| Sügavus | 368 mm |
| Kõrgus | 268 mm |
| Kaal | 10,7 kg |
| Disain | |
| Ekraan | LCD |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 13,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 7 tk |